KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9862228
nr 986 2228
1700-tal, Oidentifierad konstnär, fåraherde, signerad, 45x53, (ej färdigmålad)
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 18:10:47
11/10 19:03:40